DUDAK RENKLENDİRME

Nedir?

Dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kişiye daha dolgun, daha canlı ve daha genç bir görünüm sağlayan dudak renklendirme işlemi dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırır.

Makyaj uzmanlarımız, istediğiniz görünüme göre dudaklarınız için bir renk tonu oluşturur. Her renk, dudak renginize ve ne istediğinize uyacak şekilde özelleştirilir.

Faydaları Nelerdir?

 • Dolgun görünen dudaklara sahip olabilirsiniz.
 • Soluk renkli ve yaşlanmış dudaklar için pigmentasyon desteği sağlar.
 • Uzun süre kalıcı bir dudak rengi sağlar.
 • Gelişmiş dudak simetrisi kazandırır.
 • Yara izleri ve düzensiz pigmentasyon için renk düzeltme gibi faydalar sağlanır.

 

DUDAK KONTÜR

Nedir?

Dudak kontürü, geniş renk çeşitli pigmentler ve tek kullanımlık steril iğnelerle dudak bölgesine uygulanan kalıcı makyaj işlemlerinden biridir. Medikal dudak pigmentasyonu işlemi ile dudak çevresinde bulunan asimetrik bozukluklarının şekillendirebilir, ince dudaklara daha dolgun bir görünüm verilebilir ve renklendirme işlemi yapılabilir.

Dudak kontürü işlemi, tam dudak makyajı adıyla hem dudak çizgisine hem de dudak içine uygulanabilir. Talep doğrultusunda sadece dudak çizgisi hizasına ya da sadece dudak içine de uygulanması mümkündür. Epidermis katmanına uygulanan pigmentler cilt kendini yeniledikçe etkilerini yitirmeye başlar.

Uygulamanın kalıcılığı cilt tipine ve metabolik hıza göre değişkenlik gösterir, ortalama olarak 2 sene boyunca etkilerini korur.

Faydaları Nelerdir?

 • Dudakta asimetri sorunu varsa giderilebilir.
 • Dudakta yara izi varsa skar doku kamufle edilebilir.
 • Çok ince dudaklar hiçbir cerrahi müdahale olmadan daha dolgun hale getirilebilir.
 • Her gün makyaj yapmayı sevmeyen kadınlar için kalıcı, zahmetsiz ve doğal bir görünüm sağlar.
 • Dudak gençleştirme yöntemidir.

 

 

 

MİCROBLADİNG

Nedir?

Microblading, zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan bir kalıcı makyaj yöntemidir. Amaç, kişinin yüzüne en uygun kaşı en doğal yöntemle yapmaktır. Bu nedenle kıl tekniği denilen tek tek kaş kılına benzeyen çizikler şeklinde yapılmaktadır. İşlem esnasında deriye atılan her çiziğe yerleşen pigment neredeyse tamamen bir kıl görünümüne sahip olmaktadır. Kaş dövmesi ile arasındaki fark, pigmentin cildin en üst tabakası olan epidermise bırakılıyor olmasıdır.

Faydaları Nelerdir?

 • Zayıf, güçsüz kaşların zarar görmeden, doğal, gür ve kalınlaşmasını sağlar.
 • Makyaj gereksinimlerini azaltır ve uzun süre işlem yapmadan güçlü ve belirgin kaşlara sahip olmayı sağlar.
 • Psikolojik açıdan kişilerin kendisini iyi hissetmesini sağlarken estetik açıdan daha uyumlu bir görünüm elde edilmesini sağlar.

 

PROFESYONEL MAKYAJ

 

KONSPET MAKYAJ

 

KALICI EYELİNER & DİPLİNER

Nedir?

Kalıcı makyaj uygulamaları arasında en sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında şüphesiz ki kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner yer almaktadır. Kalıcı eyeliner, daha kalın, daha belirgin ve daha keskin bir eyeliner hattını ifade ederken kalıcı dipliner, daha soluk, buğulu ve sade bir eyeliner görünümüne kavuşmanızı sağlar. Günlük hayatında daha yalın ve dikkat çekici olmaktan uzak bir makyaj kullananlar, kalıcı makyaj uygulamaları arasında çoğunlukla kalıcı dipliner uygulamalarını tercih eder.

 

KAŞ & KİRPİK HİZMETLERİ

İPEK KİRPİK

Nedir?

Kirpikleriniz üzerine takılan kıllar vizon, saf ipek, doğal insan saçından elde edilir. Doğal malzemeler olması nedeniyle oldukça güvenilir kabul edilir. Yumuşacık olan bu ipek kirpikler kendi kirpikleriniz arasına takılarak onların daha gür ve yoğun görünmesini sağlar. Uzmanlarımız göz şeklinize göre yoğunluğu ve uzunluğu belirler. Tabii siz de dilediğiniz şekilde yapılmasını isteyebilirsiniz. Daha doğal bir görünüm tercih ediyorsanız, ipek kirpikleri kirpikleriniz arasına biraz daha seyrek şekilde yerleştirilir.

İpek kirpik çok hafif olması nedeniyle de gözlerinizi yormaz ve ağırlık yapmaz. Her zaman bakımlı ve canlı görünmenizi sağlar. Makyajsız olduğunuz zamanlarda bile enerjik bir görünüm sağlar.

KİRPİK LİFTİNG

Nedir?

Seyrek ve hacimsiz kirpikleri kökten uca güçlendirerek, kirpiklerin daha uzun ve daha dolgun görünmesi sağlayan bir işlemdir. Doğal yolla kirpiklerin beslenmesini ve kıvrılmasını sağlayan bu yöntemde kimyasal maddeler kullanılmaz. Kirpik köklerine keratin ve vitamin takviyesi yapılarak, doğal süreç ile kirpiklerin sağlıklı bir şekilde uzaması ve dolgunlaşması beklenir.

Kişinin bakışlarını vurgular ve dikkat çekici bir görünüm elde etmesini sağlar. Kirpikler daha uzun ve güçlü bir görünüm kazanır.

 

KAŞ LİFTİNG

Nedir?

Gür kaşlara sahip ancak kaş kılları içe doğru kıvrılmış, düşük, yukarı kalkmayan kaşlara sahip kişilerin, kaşlarına hacim kazandırmak ve doğru formuna getirmek için tercih ettiği doğal bir şekillendirme işlemidir. Uygulama esnasında proteinler, vitaminler, kremler kullanılarak kılların eski canlılığına kavuşması sağlanmaktadır. Acısız bir işlem olan lifting sonunda günlük hayata devam edilebilmektedir. Kaş lifting işleminde kullandığımız tüm ürünler doğal ve zararsızdır.

Biçimsiz görünen kaşlar, daha gür ve doğru formda bir görünüme kavuşur. Doğru forma kavuşan kaşlarınız sayesinde yüzünüzde daha canlı, genç ve botoks etkisi veren bir görünüm oluşur.

Kaş bakımına ve makyaj yapımına ayrılan süreyi azaltır. Kaş hattının belirginleşmesi, kaş alırken büyük kolaylık sağlar.

Kaşlar daha sağlıklı ve doğal görünüme kavuşur. Bu durum da yüz ifadesinin daha güçlü olmasını sağlar.

Uygulanan keratin sayesinde kaşların gürleşmesi ve uzaması sağlanır.

Makyaj Hizmetleri